CİLT DOLGUSU

Cilt dolgusu, ince bir iğne yardımıyla tıbbi olarak geliştirilmiş bir solüsyonun derinin altına enjekte edilerek yüz hatlarınızın ortaya çıkarılması ve ince çizgi, çatlak ve çökmüş bölgelerin dolgunlaştırılmasıdır.
Cilt dolgusu birçok cilt problemini iyileştirmek için kullanılmaktadır. Ciltte hacim eksikliği, gülme çizgileri, yorgun çizgiler (marionette), dudak kenarlarında, çene, boyun, dekolte ve el bölgelerinde oluşan kırışıklıklar cilt dolgusu ile giderilebilir.
Uzmanlar tarafından doğru şekilde uygulandığında cilt dolguları, daha genç, dolgun, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı, yüz hatlarınızın belirginleşmesini ve cildinizin sağlıklı bir tona kavuşmasını sağlar.

NATUREL CİLT DOLGUSU

Öncelikle danışanların enjeksiyon yöntemiyle ilgili derinlemesine bilgi sahibi olunması sağlanmalı, motivasyon ve beklentileri dikkate alınmalıdır. Danışanlara istedikleri görünüme kavuşmanın dışında yüz hatlarına daha uygun istenilen şeyi nasıl entegre edebilinir bunlar ile ilgili karşılıklı görüşme gerçekleşmeledir ve harcayacakları bütçe ve zaman hakkında net bilgi verilmektedir.

SİZİN İÇİN EN UYGUN CİLT DOLGUSU HANGİSİ?

Müşterilerimize, enjekte edilebilen farklı çeşit cilt dolguları sunmaktayız. Size hangisinin uygun olduğu konusunda karar vermenizde yardımcı olmak için buradayız. Danışmanız sırasında uzmanımız cildinizin durumunu değerlendirecek, şikayetlerinizi dinleyecek ve böylece size en uygun dolguyu önerecektir.CİLT SORUNLARINA GÖRE CİLT DOLGULARI

CİLT DOLGUSU SSS

CİLT DOLGUSU İŞLEMİNDEN SONRA ÇARPICI BİR DEĞİŞİKLİK OLACAK MI?

Hayır. Uzmanlarımız bir sanatçı gibi çalışmakta ve yüzünüzün doğal şekline uygun olarak işlem yapmaktadır. Normal yüz ifadeniz cilt dolgusundan etkilenmez. Danışmanız sırasında uzmanınız arzu ettiğiniz sonuçlarla ilgili sizin için en uygun tedavi şekliyle ilgili sizi bilgilendirecektir.

CİLT DOLGUSUNUN İÇERİĞİ NEDİR?

Mümkün olan en iyi sonuçların alınması için üst düzey dolgu solüsyonları kullanmalıdır. Uygulanan solüsyonun yoğunluğu, uygulama yapılan alana göre değişiklik göstermektedir. Kullandığımız ürünün içeriği canlı dokuyla uyumlu, biyolojik olarak vücutta çözülebilen maddelerden oluşmaktadır. Ayrıca, içerdiği Hiyalüronik asit sayesinde cildinizin doğal dokusunun yerini doldurur, böylece zarar gören doku yenilenir ve nemi korumaya yardımcı olarak cildiniz daha dolgun bir görünüme sahip olur.

DANIŞMA SIRASINDA NE OLUR?

Bizim için sizin arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanız son derece önemlidir, bunun için ön randevu ve danışma seansına büyük önem vermekteyiz. Kararınızda hiçbir zaman acele etmeniz için bir baskı uygulanmaz ve eğitimli uzmanlarımız cildinizin tipi, beğenmediğiniz noktalar, arzu edilen sonuçlar, maliyet ve zaman konularında sizinle görüşecektir. Amacımız ön randevu seansından kendinizi güvende hissederek, tamamen bilgilendirilmiş ve tedavi gününüzü iple çekerek çıkmanızdır.

CİLT DOLGUSU VÜCUTTA HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Cilt dolgusu en çok dudak, yanak ve burun köprüsüne hacim ve dolgunluk vermek ve alın ve göz çevresi, ağız çevresi, çene, boyun, dekolte ve ellerdeki kırışıklıklar ve çizgileri dolgunlaştırmak ve pürüzsüzleştirmek için kullanılır.

CİLT DOLGUSUNUN ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Cilt dolgusunun etkisi hemen tedaviden sonra ortaya çıkar ve 12 aya kadar sürer. Bu süre uygulama yapılan bölgeye ve kullanılan ürüne göre değişiklik gösterebilir.

CİLT DOLGUSU YAPTIRMAK ACILI MIDIR?

Cilt dolgusu uygulaması herhangi bir kesme, çizme ya da dikiş işlemi gerektirmemektedir. Uygulama sırasında sadece hafif bir acı veya rahatsızlık hissedersiniz. Danışanlarımız bu hissi hafif bir iğne batması olarak tanımlamaktadır. Eğer konu ile ilgili endişeleriniz varsa uygulama yapılacak alanı uyuşturmak için lokal anestezi yapabiliriz. Uygulamadan sonra şişkinlik ve morluk meydana gelebilir.

KALICI DOLGU İŞLEMİ UYGULUYOR MUSUNUZ?

Uzun vadeli risklerin bilinmemesinden dolayı kalıcı dolgu işlemi uygulamıyoruz. Kliniğimizde en güvenilir yarı-kalıcı dolgu ürünleri kullanılmaktadır.

SONUÇLARDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Danışmanız sırasında beklentilerinizle ilgili olarak sizinle uzun uzun görüşürüz. Bunun yanı sıra cilt dolgusu uygulaması uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla uygulama sonrasında sizi bekleyen herhangi bir sürpriz sonuç ortaya çıkmaz. Step by step yöntemiyle yapılması daha sağlıklıdır.

CİLT DOLGUSU GÜVENLİ MİDİR?

Cilt dolgusu bir uzman tarafından doğru bir şekilde uygulandığında tamamen güvenlidir. polikliniğimizde güvenliğiniz en önemli önceliğimizdir. Tüm protokol ve prosedürler sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Kullanılan dolgular Amerikan FDA onaylıdır