Cilt Lekelerinin Tedavisi -

Home Hizmetlerimiz Cilt Lekelerinin Tedavisi

Cilt Lekelerinin Tedavisi

Cilt lekelerini ortadan kaldırmaya veya hafifletmeye yönelik birçok farklı tedavi çeşidi bulunmaktadır. Kendi özel durumunuza yönelik olarak en uygun tedavi yöntemini belirlemeniz için bir uzmana danışmanızı tavsiye ederiz.

FRAKSİYONEL LAZER

Fraksiyonel lazerin güvenli ve etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Fraksiyonel Lazer cildinizin derinlerinde etkili olacak şekilde minik “mikrotermal” alanlar yaratır, bu da yeni kolajen üretimini destekler.

Yeni, taze ve sağlıklı cilt hücrelerinin gelişimine olanak sağlar. İlk tedavinizin ardından bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz. Daha pürüzsüz, lekesiz bir cilde sahip olursunuz ve cildiniz sağlıkla parlar.

KARBONDİOKSİT LAZER (CO2RE)

Karbondioksit lazer cildin üst ve alt katmanlarında etkili olup, cildinizin daha pürüzsüz görünmesini ve cildinizdeki ton farklılıklarının ortadan kalkmasını sağlar. Tek bir seansla cildinizin tamamen yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Karbondioksit lazer, yaraların iyileştirilmesi, cildin yenilenmesi, pigmentasyon ve daha birçok cilt problemi için ideal bir uygulamadır. Kolajen üretimini destekleyerek cildinizin sürekli yenilenmesi ve anında daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Buz Lazer ?

Cilde temas ederek uygulama yapılan Diode lazer (Buz lazer olarak da bilinir) aslında içerisinde bir lazer teknolojisi barındırmaz. Diode lamba demektir, yani bir ışık teknolojisidir. Acı vermeyen dozlarda Alexandrite kadar kıl da yoğunlaşıp tüm derin kıl diplerini etkileyemez. Bu sebeplerden dolayı modern ağda teknolojisi diyede geçmektedir.

CİLT PEELİNGİ
Cildinizdeki renk farklılıklarının tedavisi için, cilt türünüze ve tonunuza uygun olarak tasarlanmış birçok farklı cilt peelingi uygulaması mevcuttur. Tedavi toksik olmayan bir kimyasalın cilde uygulanması sonucu cildin doğal olarak soyulmasını ve kusurların giderilmesini hedefler. Ölü cilt hücreleri temizlendikçe cildinizdeki renk farklılıkları azalır.

Surgical Vaginal Tightening

There are many variations of passages Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour words.

The Ultimate Vaginoplasty

There are many variations of passages Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour words.

Kadınlarda yapılan bölgeler

Echocardiography $250
Implantable Cardiac Monitor $230
Treadmill stress testing $575
Transoesophageal echocardiogram $320
Pacemaker checks $250
Electrophysiology $165
Holter monitoring $165

Erkeklerde yapılan bölgeler

Endoscopy $250
X-radiation $230
Cardiac CT scan $575
Blood Testing $320
Allergy Testing $250
Electrophysiology $165
Skin Testing $165

Merak Edilenler

ALEXANDRITE LAZER EPILASYON

Alexandrite lazer epilasyon literatürün kabul ettiği tek gerçek lazer epilasyon yöntemidir…

 

Cilde temas etmeden uzaktan atış atma mantığı ile çalışır. Tüylerdeki melanin pigmentleri tarafından tamiyle emilen lazer ışını kıl köklerine iner ve kıl kökü tahribatı gerçekleşir. Tüm cilt ve tenk genklerine uygulanabilen bu sistem bir cihaz markası değil teknolojinin adıdır. Bu sebeple sonuç ve fiyat farklılıkları ile karşılaşılır.

Tıbbi cihaz kategorisinde olan alexandirte yöntemi tedavi amaçlı kullanıldığı için sadece sağlık bakanlığına bağlı poliklinik ve hastanelerde kullanılmasına izin vardır.

DIODE EPILASYON

Diode epilasyon adından da belli olduğu gibi gerçek lazer epilasyon değil bir epilasyon yöntemidir…

 

Diode epilasyon adından da belli olduğu gibi gerçek lazer epilasyon değil bir epilasyon yöntemidir. Diyot (lamba) bir ışık demedi olarak alexandrite teknolojisindeki gibi lazer üretmez ancak bir ışık demeti ile kılları tahrip etme yönelimindedir. Buz başlık, ütüleme vs olarak adlandırılmasının nedeni cilde temas eder jel ve jilet kullanmak gerekir bunlarda lazer epilasyon teknolojisinden biraz uzaklaşıp epilasyon yöntemine döner ancak uzun seanslar sonrasında bu sistem ilede sonuç alma olasılığınız vardır.

ND-YAG LAZER EPILASYON

Nd-Yag lazer epilasyon yöntemi 1064 nm derinliklere kadar iner asıl üretim amacı siyahi kişilerde de lazer epilasyon uygulamasını mümkün kılmaktır…

 

Nd-Yag lazer epilasyon yöntemi 1064 nm derinliklere kadar iner asıl üretim amacı siyahi kişilerde de lazer epilasyon uygulamasını mümkün kılmaktır. Ülkemizde genel kullanım amacı; Leke tedavileri ve Kılcal damar tedavileri için kullanılmaktadır.

IPL EPILASYON NEDIR ?

IPL, Foto Işık ve Mavi Işık gerçek lazer epilasyon yöntemleri değildir…

 

Lazer enerjisini kıl kökünde tahribat yaratarak kılı yok ederken bu sistemler ışık enerjisi ile kılları üstten yakarak tütsüleme işlemi yaparlar. Modern ağda yöntemi olarak geçmektedir.