CİLT LEKELERİNİN TEDAVİSİ

İLETİŞİME GEÇ

CİLT LEKELERİNİN TEDAVİSİ

Cilt lekelerini ortadan kaldırmaya veya hafifletmeye yönelik birçok farklı tedavi çeşidi bulunmaktadır. Kendi özel durumunuza yönelik olarak en uygun tedavi yöntemini belirlemeniz için bir uzmana danışmanızı tavsiye ederiz.

 

FRAKSİYONEL LAZER

Fraksiyonel lazerin güvenli ve etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Fraksiyonel Lazer cildinizin derinlerinde etkili olacak şekilde minik “mikrotermal” alanlar yaratır, bu da yeni kolajen üretimini destekler. Yeni, taze ve sağlıklı cilt hücrelerinin gelişimine olanak sağlar. İlk tedavinizin ardından bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz. Daha pürüzsüz, lekesiz bir cilde sahip olursunuz ve cildiniz sağlıkla parlar.

KARBONDİOKSİT LAZER (CO2RE)

Karbondioksit lazer cildin üst ve alt katmanlarında etkili olup, cildinizin daha pürüzsüz görünmesini ve cildinizdeki ton farklılıklarının ortadan kalkmasını sağlar. Tek bir seansla cildinizin tamamen yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Karbondioksit lazer, yaraların iyileştirilmesi, cildin yenilenmesi, pigmentasyon ve daha birçok cilt problemi için ideal bir uygulamadır. Kolajen üretimini destekleyerek cildinizin sürekli yenilenmesi ve anında daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

CİLT PEELİNGİ

Cildinizdeki renk farklılıklarının tedavisi için, cilt türünüze ve tonunuza uygun olarak tasarlanmış birçok farklı cilt peelingi uygulaması mevcuttur. Tedavi toksik olmayan bir kimyasalın cilde uygulanması sonucu cildin doğal olarak soyulmasını ve kusurların giderilmesini hedefler. Ölü cilt hücreleri temizlendikçe cildinizdeki renk farklılıkları azalır.PİGMENTASYON DENGELEYİCİLER

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş sağlayacaklardır.