Dudak Dolgusu -

Home Hizmetlerimiz Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudaklara enjekte edilen tıbbi olarak geliştirilmiş bir solüsyonla dudakların doğal şekline hacim ve dolgunluk katılır. Dudak dolguları uygulandıktan 48 saat içinde sonuç verir

Kliniğimizde dudak dolgusu olarak Hiyalüronik asit içeren 3 farklı marka kullanılmaktadır. Hiyalüronik asit vücudumuzda doğal olarak bulunur ve nemi korumaya yardımcı olarak cilde dolgunluk verir. Ayrıca sıvı yoğunluğu ile dudaklarınızın yumuşak olmasını ve doğal görünmesini sağlar.

Dudak dolgusu ile dudaklarınızın hacimli ve dolgun görünmesini sağlayarak her zaman arzu ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

DUDAK DOLGUSU NEDİR?

Dudak dolgusu şeklini ve esnekliğini kaybetmiş dudaklara ekstra hacim ve dolgunluk kazandırmak için uygulanan mucizevi bir yöntemdir.

Gözle görülen sonuçları 48 saat gibi kısa bir zaman içinde elde edersiniz. Dudaklara enjekte edilen tıbbi olarak geliştirilmiş bir solüsyonla dudakların doğal şekline hacim ve dolgunluk katılır.
Hiyalüronik asit vücudumuzda doğal olarak bulunur ve nemi korumaya yardımcı olarak cilde dolgunluk verir. Ayrıca sıvı yoğunluğu ile dudaklarınızın yumuşak olmasını ve doğal görünmesini sağlar.

Surgical Vaginal Tightening

There are many variations of passages Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour words.

The Ultimate Vaginoplasty

There are many variations of passages Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour words.

Kadınlarda yapılan bölgeler

Echocardiography $250
Implantable Cardiac Monitor $230
Treadmill stress testing $575
Transoesophageal echocardiogram $320
Pacemaker checks $250
Electrophysiology $165
Holter monitoring $165

Erkeklerde yapılan bölgeler

Endoscopy $250
X-radiation $230
Cardiac CT scan $575
Blood Testing $320
Allergy Testing $250
Electrophysiology $165
Skin Testing $165
DUDAK DOLGUSUNUN ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

 

Dudak dolgularının etkisi geçicidir ve kullanılan ürün kalitesine göre genellikle 9 ila 12 ay sürer. Bu süre, enjekte edilen dolgunun miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Diğer taraftan sigara içmek ve güneşe maruz kalmak gibi diğer faktörler ile vücudunuzun dolguyu ne kadar sürede eriteceğine bağlı olarak etki süresi değişmektedir.

DUDAK DOLGUSU YAPTIRMAK ACILI MIDIR?

 

Uygulama sırasında rahatlıkla dayanabileceğiniz bir miktar sıkıntı hissedersiniz. Bazı danışanlarımız uygulama öncesi dudaklarına anestetik krem uygulamayı tercih etmektedir, böylece tedavi daha rahat geçer. Dudak dolgusu ayrıca Lidocaine denilen bir lokal anestezi maddesi içerir, bu da tedavi sonrası hissedeceğiniz rahatsızlığı en aza indirir.

DUDAKLARIMIN DOĞAL VE HAFİF DOLGUN GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM. “ÖRDEK DUDAK” GÖRÜNÜMÜNE SAHİP OLMAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

 

Kliniğimizde dudaklarınıza doğal görünümü koruyacak şekilde hacim ve belirginlik verilir. “Ördek Dudaklar” genellikle yanış bir ürün kullanımı ya da çok fazla dolgu kullanımı sonucu oluşur. Bu nedenle uygulama yapacak kişinin deneyimli ve eğitimli olması aynı zamanda yüz anatomisi konusunda detaylı bir bilgiye sahip olması çok önemlidir.

Kliniğimizde yapılan tüm uygulamalar deneyimli, uzamanlar tarafından yapılmaktadır. Tüm tedavilerimizde üst düzey tıbbi ürünler kullanılmakta, tedaviler klinik bir ortamda tüm protokol ve prosedürler katı bir şekilde takip edilerek gerçekleştirilmektedir.

DUDAK DOLGUSU UYGULAMASINDAN SONRA DUDAKLAR SERTLEŞİR Mİ?

 

Uygulamanın hemen ardından birkaç gün içinde dudaklarınızın hassas ve duyarlı olması son derece normaldir. Danışmanız sırasında uzmanınız size dudaklarınızın uygulama sonrasındaki günler ve haftalar içinde nasıl hissedeceği bilgisini verecektir.

UYGULAMADAN NE KADAR SÜRE SONRA DUDAK KALEMİ VEYA RUJ KULLANABİLİRİM?

 

Uygulamadan sonra en az 12 saat boyunca dudaklara hiçbir makyaj ürünü sürülmemelidir.

SONUÇLARI NE KADAR SÜREDE ALIRIM?

 

Dudaklarınızdaki değişimi tedavinin hemen ardından fark edebilirsiniz, ancak ürünün tamamen yerleşmesi ve dudakların tam görünümüne kavuşması 2-3 haftayı bulabilir.

DUDAK DOLGUSU SSS

İYİLEŞME SÜRESİ NE KADARDIR?

Uygulamadan sonra 2 hafta boyunca sauna ve solaryum gibi aşırı sıcak ortamlardan kaçınmalısınız. Ayrıca uygulama yapılan bölgeye dokunmaktan kaçınmalısınız.

DUDAK DOLGUSU İŞLEMİNDEN SONRA ÇARPICI BİR DEĞİŞİKLİK OLACAK MI?

Hayır, danışmanız sırasında uzmanınız arzu ettiğiniz sonuçlarla ilgili sizin için en uygun tedavi şekliyle ilgili bilgi verecektir. Uzmanlarımız bir sanatçı gibi çalışmakta ve yüzünüzün doğal şekline uygun olarak dudaklarınızı çizmektedir. Normal yüz ifadeniz dudak dolgusundan etkilenmez.

DANIŞMA SIRASINDA NE OLUR?

Bizim için sizin arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanız son derece önemlidir, bunun için ön randevu ve danışma seansına büyük önem vermekteyiz. Kararınızda hiçbir zaman acele etmeniz için bir baskı uygulanmaz ve eğitimli uzmanlarımız cildinizin tipi, beğenmediğiniz noktalar, arzu edilen sonuçlar, maliyet ve zaman konularında sizinle görüşecektir. Amacımız ön randevu seansından kendinizi güvende hissederek, tamamen bilgilendirilmiş ve tedavi gününüzü iple çekerek ayrılmanızdır.

DUDAK DOLGUSUNUN ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Dudak dolgusu genellikle 9 ila 12 aylık bir etkiye sahiptir.