LAZERLE CİLT YENİLEME

İLETİŞİME GEÇ

LAZER İLE CİLT YENİLEME

Lazerle cilt yenilemede tercih edilen yöntemlerden birisidir, daha iyi sonuçlarla, daha kısa sürede iyileşme sağlayabilir.

 CİLT YENİLEME NEDİR?

Lazer, cildin üst ve derin katmanlarında etkili olup cildinizin daha pürüzsüz ve cilt tonunuzun daha eşit görünmesini sağlar. Lazer enerjinin gücüyle tek bir seansla bile etkisi görülebilmektedir. Bu yüksek teknolojili lazer uygulaması, yara izlerinin iyileştirilmesi, cildin yenilenmesi, cilt tonunun eşitlenmesi ve daha birçok farklı cilt probleminin çözümü için idealdir. Lazerin hedefe yönelik kullanımı kolajen üretimini destekleyerek tedaviden çok sonra bile cildinizin yenilenmeye devam etmesi ve genç bir görünümle parlamasını sağlar.

Lazer, 4 farklı tedavi şekli sunması ile eşsiz bir avantaj sağlar. Cildinizin dış katmanındaki gözeneklerin görünümünü iyileştirir, derinin derinlerine etki ederek pürüzsüz bir görüntüye sahip olmanızı ve akne yara izlerinin kötü görünümünün azalmasını sağlar. Cilt probleminiz ne olursa olsun lazerin ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir uygulaması bulunmaktadır.

Danışmanız sırasında uzmanımız ihtiyaçlarınızı dinleyerek sizin tedaviye uygunluğunuzu değerlendirir. Cilt probleminiz ne olursa olsun, gelişmiş  lazer uygulamasının farklı seçenekleriyle ekstra bir maliyet ve cerrahi müdahale olmadan gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.Lazer Tedavisi ile Cildiniz Yenilensin

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş sağlayacaklardır.