PEELİNG UYGULAMALARI

İLETİŞİME GEÇ

CİLT PEELİNGİ NEDİR?

Peeling uygulamasıyla, ciltte doğal olarak bulunan asitlerin ve aktif maddelerin gücü kullanılarak cildin derinlemesine soyulması ve canlılık kazanması hedeflenir. Tedavi, yeni hücre oluşumunu ve kolajen üretimini destekleyerek daha canlı, daha berrak ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Toksik madde içermeyen kimyasal solüsyonların cilde uygulanmasıyla, cildin üst tabakasında bulunan ölü hücreleri temizleyerek, yeni hücrelerin gelişimini ve alttaki daha yumuşak ve pürüzsüz cildin ortaya çıkmasını sağlayan önde gelen birçok peeling çeşidini hizmetinize sunmaktayız.

CİLT PEELİNGİ SONRASI NASIL SONUÇLAR BEKLEMELİYİM?

·         Gençleşmiş ve daha parlak bir cilt

·         Solgun cildin canlanması

·         Ölü cilt hücrelerinden arınma

·         Ciltte eşit bir doku ve renk görünümü

·         İnce çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma

·         Daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt

·         Renk tonu farklılıklarının ve güneşten kaynaklı hasarların ortadan kalkması

·         Akne kaynaklı iltihaplanma ve yaraların azalması

·         Nemli ve iyi beslenmiş bir cilt

·         Artan kolajen üretimiyle dolgun ve genç görünümlü bir cilt

En iyi sonuçları elde edebilmeniz için cilt uzmanlarımız cildinizin tipine, renk tonuna ve durumuna özel cilt peelingi önerisinde bulunacaktır.

KİMYASAL PEELİNG VEYA CİLT YENİLEME NASIL ETKİ EDER?

Cilt peelingi ve cilt yenileme tedavileri, cildinizin soyulmasını sağlayarak yeni ve taze hücrelerin üretimini destekler, böylece cildinizin kendini yenilemesini hedefler. Ayrıca cildin doğal kolajen üretimini destekleyerek ince çizgi ve kırışıkların azalmasına yardımcı olur.

Cilt peelingi uygulamaları asit ve enzim kullanarak cildin soyulmasını sağlamakta, alttan daha canlı, daha temiz ve daha genç görünümlü cildin çıkmasını sağlamaktadır. Cilt yenileme uygulaması daha hafif bir peeling uygulaması olup bazen “yüzeysel soyma işlemi” olarak adlandırılır.

Cilt peelinglerinin içeriklerindeki güçlü karışımı sayesinde; ölü hücreler temizlenir, açık gözenekler, leke, akne ve cilt rengi farklılıklarında, ince çizgi ve kırışıklıklarda gözle görülür azalma meydana gelir. Bu işlem ince çizgi ve kırışıklık, akne, cilt tonu farklılıkları ve güneşin cilde verdiği hasarların tedavisinde dünya çapında kullanılmaktadır ve hayat değiştirici sonuçlar elde edilmektedir.

PEELİNG DANIŞMANINIZ

Tarafımızdan gerçekleştirilen tüm cilt peelingi uygulamalarına öncelikle bir uzmanla birebir görüşmeniz sonucu karar verilir. Görüşmeniz sırasında cildiniz için en uygun peeling yöntemi belirlenecektir ve en iyi sonucu alabilmeniz için size uygun bir tedavi planı yapılacaktır. Uzmanlar tarafından tedavinin sizin cildinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığı belirlenir.

Kliniğimizde tedavi yaptıracak danışanlarımızdan ciltlerini tedaviye hazırlamak için kendileri için belirlenmiş bir cilt hazırlık sürecini, cilt tipine göre süresi iki haftadan aşağı olmamak kaydıyla uygulamalarını bekliyoruz. Böylece, tedaviniz öncesinde ve sorasında cildiniz korunacak ve iyileşecektir.

Uygulamalarımızın çoğunun içerdiği aktif maddeler nedeniyle cilt hazırlık sürecine uymanız cildinizin tedavi için uygun duruma gelmesini ve en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacaktır.

Cilt peelingi acısız olmakla birlikte uygulamadan sonraki birkaç gün içinde ciltte hafif bir kızarıklık ve soyulma görülebilmektedir.PEELİNG UYGULAMALARINDA ÖZEL İNDİRİMLER

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş sağlayacaklardır.